DK chocolatier

Vysoká zručnosť v oblasti čokolády

V našej ponuke máme na výber z 3 druhov farieb

Sme radi, že Vám môžeme dať na výber z týchto druhov farieb. Ak žiadate pestré farby s vysokým rozlíšením odporúčame farby Kosher, ak uprednostňujete čisto prírodne bez akýchkoľvek E-čok odporúčame prírodné farby.
Naše produkty neobsahujú žiadne E-čka okrem možnosti zafarbenia vrchu praliniek alebo mousse cakes farbami Kosher. Snažíme sa vyrobiť produkty, ktoré sú iba organického pôvodu. Na tom sú postavene základy našej spoločnosti, no zároveň sa snažíme vyhovieť všetkým požiadavkám našich zákazníkov. 

Ku každej objednávke je potrebné v poznámke uviesť o aký druh farby mate záujem. Balenie je luxusne tak ako aj naše pralinky či mousse cakes.

Pohľad na krabičku s pralinkami či box s nádherným mousse cake osloví každého, nielen milovanú osobu, ale aj kolegu z práce či dobrého priateľa.
Cena balenia pre pralinky alebo mousse cake je zahrnutá v cene produktu.

prírodné | metalické | kosher

Rôzne kvality farieb

1. Prírodné farby: 100% vyrobené z ovocia a zeleniny. Farbivá nepodliehajú deklarácii ako farbivo alebo E-číslo.

2. Metalické farby: sú AZO Free, ako napr. zlatá, strieborna alebo bronzova. Maximálne množstvo metalických farieb je 0.001g/pralinka.

3. Farby Kosher: sú bezgluténové, bezlaktózové, GMO free, nuts free, alcohol free, soy free, vegánske. Ponúkajú vysokú kvalitu zafarbenia, je to klasické potravinárske farbivo, ktoré nájdete bežne v jogurtoch, parkoch alebo v bežných cukrárenských výrobkoch. Farby tejto výbornej kvality obsahujú E-číslo. Maximálne množstvo je 0.01g/mousse cake a 0.001g/pralinka čo je prakticky zanedbateľné.

Potešte svoje zmysly

Scroll to Top

Vitajte v mojom e-shope

Objavte chute praliniek a mousse cakes, aké ste ešte nevideli.Možnosť pozrieť niektoré výrobky na Lazaretská 13 Bratislava. Ďakujem Daniel 

 

Prihlásenie