DK chocolatier

Vysoká zručnosť v oblasti čokolády

kvalita | čistota | dokonalá chuť

Cacao Barry®

CACAO BARRY existuje viac ako 175 rokov. Kvalita, spôsob a udržateľnosť sú jadrom odbornosti značky Cacao Barry®. Starostlivo vyberá len tie najlepšie bôby. Spoločnosť sa zaviazala k inováciám, aby neustále objavovala nové rady, pričom rešpektuje prírodu a kakaovníky. Každá čokoláda ponúka paletu aróm, ktoré sú jedinečné pre veľmi špecifický región, krajinu alebo plantáž.

Každá rada čokolády má svoje špecifické výhody, ako sú výrazné chuťové vlastnosti a optimalizovaná tekutosť. Pretože šéfkuchári a poľnohospodári sú jadrom boja za zabezpečenie udržateľného pestovania kakaa, ktoré rešpektuje životné prostredie i jednotlivcov, spoločnosť sa rozhodla, že bude viac ako 1 000 ich produktmi na báze čokolády a kakaa podporovať Nadáciu Cocoa Horizons. Kolektívny záväzok, ktorý predstavuje praktický rozdiel v zlepšovaní životov poľnohospodárov, odstraňovaní detskej práce a každodennom približovaní sa k ich cieľu dosiahnuť do roku 2025 pozitívny vplyv na odlesňovanie a uhlíkovú stopu.

Realita zmeny podnebia – odlesňovanie, emisie uhlíka – sú skutočnou hrozbou pre kakaový ekosystém, životy poľnohospodárov a v konečnom dôsledku aj pre chuť kakaa. Jediným spôsobom, ako to prekonať, je nechať prírodu robiť to, čo robí už milióny rokov – prosperovať.

Nová čokoláda od Caco Barry WHOLEFRUIT, ktorá je jedinečne čistým prejavom kakaových plodov poskytuje šéfkuchárom skutočnú podstatu toho, čo príroda chcela:

  • vyrobená zo 100% čistých kakaových plodov, žiadne rafinované cukry, žiaden lecitín, žiadna aróma, žiadne oleje;
  • 100% využitie kakaových plodov, žiaden odpad čo v dnešnej dobe je veľmi oceňované.

Čokoláda WholeFruit je vlajkovou loďou sortimentu Pureté, ktorý je zamerané na rešpekt a valorizáciu kakaovníka. Ide o spojenie medzi umením a vedou, zjednocujúcim možnosti získavania zdrojov, technickými znalosťami a dôkladnými metódami spracovania.

Scroll to Top

Vitajte v mojom e-shope

Objavte chute praliniek a mousse cakes, aké ste ešte nevideli.Možnosť pozrieť niektoré výrobky na Lazaretská 13 Bratislava. Ďakujem Daniel 

 

Prihlásenie