DK chocolatier

Vysoká zručnosť v oblasti čokolády

Poslanie spoločnosti

Priniesť niečo nové, čo nemá každý. Ručne vyrábané pralinky a mousse cakes od spoločnosti DKchocolatier. Používame zásadne čokoládu CACAO BARRY, ktorá patrí medzi dve najlepšie couverture čokolády na svete! Slováci radi cestujú za kvalitou do zahraničia, ale my sme priniesli kvalitu na Slovensko. Srdce bolo vždy symbol lásky. Ale nie všetko čo obsahuje lásku musí byť v tvare srdca. Skvelým príkladom sú naše pralinky a mousse cakes, ktoré vyrábame v rôznych tvaroch a farbách, no všetky vyrobené starostlivo a s veľkou dávkou lásky.

Našou filozofiou je, že nepredávame len obyčajné sladkosti, ale predávame vkus, estetiku, emócie a dokonalú chuť, ktoré sú potešením pre každého človeka. To všetko nájdete jedine vo forme praliniek a mousse cakes od spoločnosti DKchocolatier. 

vkus | estetika | emócie | dokonalá chuť

Krása je v detailoch

Čokoládový obchod DKchocolatier ponúka vynikajúce, ručne vyrábané pralinky a mousse cakes. Vysoká zručnosť v oblasti čokolády, originálne autorské recepty od Melissa Coppel, ktorá patrí medzi TOP chocolatierov na svete. Prírodné ingrediencie sú spojené do malých majstrovských diel, ktoré prinášajú estetické a chuťové potešenie.

Pridávame len najčerstvejšie prísady, aby sme vytvorili bohatú škálu chutí: ovocné pyré, džúsy, bylinky a korenie. Produkty ako maslo, mlieko, orechy, cukor, káva a čokoláda sú samozrejme iba organického pôvodu, tej najlepšej kvality, ktorú nám súčasný svet ponuka!

Nepoužívame gluténové múky a prášok do pečiva! Jedinú múku, ktorú používame je celozrnná, ovsená organická múka, ktorá sa používa iba v dvoch mousse cakes, ostatné sú vyrábané z orechových múk. Orechové múky, orechovú pastu a marcipán si vyrábame sami, podľa našich receptúr, sú vždy čerstvé. Na ich výrobu používame iba prémiové organické orechy. Kombinácia vkusu a vizuálnej estetiky sú charakteristickou črtou všetkých produktov DKchocolatier.

Vyberte si z ponuky produktov a služieb

Firemné darčeky

Každý rok premýšľate, čo nového ponúknuť svojim obchodným partnerom ako poďakovanie za spoluprácu? Pralinky či mousse cake so želaním, ktoré ukážu Vašim zákazníkom, že sú pre Vás niečím výnimočným. Vstúpiť do obchodu.

Svadba

Plánujete jednu z najkrajších udalostí vo Vašom živote? Túžite dať svojim hosťom, či svadobným rodičom výnimočný darček? Neváhajte sa na nás obrátiť, spolu navrhneme pralinky alebo mousse cake, ktoré budú dokonale ladiť s Vašou svadobnou výzdobou, samozrejme s menami a dátumom tejto radostnej udalosti, podľa želania. Vstúpiť do obchodu.

Darčekové balenie

Ponúkame darčekové balenie na akúkoľvek príležitosť. Čakajú Vás krstiny, promócie, rozlúčka so slobodou, jubileum či iná oslava? Sme tu pre Vás a veľmi radi Vám poradíme. Vstúpiť do obchodu.

Tvrdá práca a veľká vášeň

O mne

Hovorí sa, že ak Vás vaše zamestnanie nenapĺňa, je čas hľadať niečo, čo Vás inšpiruje. Dlhé roky bolo mojou záľubou vyrábať sladkosti a piecť rôzne dobroty.  Venoval som sa tomu každú svoju voľnú chvíľu. V období mojich začiatkoch, by ma nikdy nenapadlo, že moje skúsenosti a vášeň pre vec môžem jedného dňa využiť a vytvárať tým niečo, čo rozmazná nielen naše chuťové poháriky, ale poteší aj po estetickej stránke.

Väčšinu svojho života som pracoval v oblasti stavebníctva, ale nikdy som sa necítil spokojne. Boli aj momenty, ktoré stáli za to, napr. kladenie dôrazu na detail a neustále vytváranie niečoho nového a krásneho. Keď sa klientove sny preniesli do reality, bol nadšený, ale vždy tomu niečo chýbalo. Ako pre väčšinu ľudí na svete je ich práca len spôsobom dosahovania materiálnych statkov potrebných pre život A TO SOM CHCEL ZMENIŤ!

Cesta za čokoládou

Práca s čokoládou bola spôsobom úniku zo stresujúceho prostredia môjho zamestnania ale ani vo sne by ma nenapadlo, že čokoláda sa stane mojou vášňou. Rozhodol som sa, že je čas nasledovať svoje srdce, zmeniť svoj život a naplno sa venovať bezhraničnému svetu čokolád a pečenia. 

Prvé mesiace som strávil prieskumom na internete, čítal knihy a časopisy, články od najlepších z najlepších. Zo začiatku, pri pohľade na ich famóznu prácu, sa zdalo absurdné snažiť sa niečo také dokázať, aspoň napodobniť. No postupom času, tvrdej driny a túžby po zmene, moja práca konečne priniesla to vytúžené ovocie.

Absolvoval som mnoho online kurzov, osobných tréningov a veľa a myslím tým naozaj veľa praxe. Nebudem klamať, začiatky boli drsné a množstvo zjedenej čokolády. Od začiatku bola pre mňa najväčšou inšpiráciou Melissa Coppel, ktorá patrí medzi top chocolatierov na svete. Dala mi vedomosti a skúsenosti, ktoré zmenili môj pohľad na produkty z čokolády. 

Bol som pripravený začať sám! Tvrdou prácou a veľkou vášnou pre toto umenie vznikla moja značka Dkchocolatier.

Referencie spokojných zákazníkov

Dobrý deň pán Daniel, konečne som sa dnes po celom dni v nemocnici dostala k Vašim pralinkám a sú famózne 🥰 Odvádzate naozaj poctivú prácu a držíme Vám silno palce. Robíte to na profesionálnej úrovni čo vidno či už v krásnych pralinkách alebo len samotnej krabičke. Toto určite nebolo naše posledné balenie.  Ďakujem za výhru, bez tej súťaže by som o Vás ani nevedela 🙈 Aj s priateľom Vám prajeme veľa objednávok a pekný zvyšok večera 🙃 Janka a Marek

Dobry den p.Daniel, dakujeme este raz za nádhernu dokonalú a neopísateĺnu tortu nielen zvonku ale aj zvnútra maximalny umelecký a gastronomický zážitok. Mate sikovne ruky ale hlavne na vas vidiet ze to ide od srdca👍🥳🥂🤩😍 P.s. a co vam mam napisat na coko tycinku? Spojenie tých chutí su top 👍👍 super taketo nieco som este nejedla, moja diéta išla bokom ti sa pri takomto niecom nedá ti je hriech nevyskúšať😂 ďakujeme moc recenzie budú😀 Marketa

Náš tím

DK Chocolatier je rodinný podnik, ktorý vám ponúka to najlepšie, čo môže svet čokolády ponúknuť.

Daniel Kopták st.

Chocolatier

Olena Koptáková

Fotograf

Daniel Kopták ml.

Autor textov na Instagrame

Scroll to Top

Vitajte v mojom e-shope

Objavte chute praliniek a mousse cakes, aké ste ešte nevideli.Možnosť pozrieť niektoré výrobky na Lazaretská 13 Bratislava. Ďakujem Daniel 

 

Prihlásenie