DK chocolatier

Vysoká zručnosť v oblasti čokolády

Fotografie a videá produktov sú iba ilustračné.

NO-BAKE RASPBERRY-MOJITO CHEESECAKE (gluten-free )

39,00  s DPH

NO-BAKE RASPBERRY-MOJITO CHEESECAKE

Mousse cake Vám zabalíme do ozdobnej krabičky s mašľou.

Všetky ozdoby , čísla a ďalšie veci podľa želania sú vyrobené iba z čokolády od Cacao Barry. Cena sa pohybuje od 5 euro a vyššie , závisí to aký dekor si vyberiete. Napíšte nám alebo zavolajte, mi Vám pomôžeme vybrať :) Ak máte konkrétnu predstavu, uveďte ju prosím do tejto poznámky.

Katalógové číslo: - Kategórie:

NO-BAKE RASPBERRY-MOJITO CHEESECAKE

V týchto chladnejších dňoch máme tendenciu jesť veľa jedla , aby sme sa cítili lepšie 😌a vždy máme priestor na dezert 🍨ale niekedy po zjedení ťažkého jedla posledná vec , ktorú potrebujeme , je ďalšia ťažká maškrta 🤔ale čo tak niečo osviežujúce ? 😎ako môj nový Mojito černicový cheesecake no-bake 😍
Špeciálna nová edícia kde korpus je vyrobený nie z kúpených sušienok 🙂 , ale z mandlovej a ryžovej múky, kokosu , kokosového oleja a masla , ako viete všetky organického pôvodu :). Vnútro cheesecake je zo syra Philadelphia , limetky, lístkov čerstvej mäty a smotany .🔥Vrch je ukončený dekadentnou vrstvou našlahaných černíc a ako ozdoba maliny a čučoriedky .🥳
Zloženie :  čierna a červená malina , organik vajíčka  ,čerstvá mäta , organik trstinový cukor , organik mandlová a ryžová  múka , fleur de sel , organik maslo , pektin , želatína , smotana , smotanový syr Philadelphia orginal , organik kokos a kokosový olej  a organik limetka . Gluten-free.
Alergény : vajcia , mandle , maslo , smotana , mlieko , syr
Priemer cheesecake je 22 cm a výška 4 cm .

Váha približne 1.5 kg  Možnosť rozkrájania na 12ks alebo 16 ks

Doba spotreby

Cheesecake má maximálnu dobu spotreby 72 hod pri teplote od 2° do 4°C od dátumu výroby. Dôvodom tak krátkej spotreby je čerstvosť surovín, ktoré nám dávajú unikátnu chuť, ktorá je neporovnateľná s klasickými cukrárenskými výrobkami.

Objednávky

Čakacia doba je od 5 – 25 dni od objednania. Objednávku je nutné vykonať s dostatočným časovým predstihom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Vitajte v mojom e-shope

Objavte chute praliniek a mousse cakes, aké ste ešte nevideli .

 

Prihlásenie