DK chocolatier

Vysoká zručnosť v oblasti čokolády

Mousse cakes

Mousse cake je penový viacvrstvový dezert francúzskeho pôvodu, obľubujú ho tie najprestížnejšie cukrárne a šéfkuchári z celého svete.
Veľké množstvo mousse alebo peny dodáva dezertu ľahkú textúru, ktorá pripomína obláčik smotany padajúci na Vaše chuťové receptory.
Mousse umožňuje ohromujúcu no zároveň komplikovanú kombináciu jasných ovocných vrstiev, jemných krémových vrstiev, korpusov s jemnými chrumkami a to všetko pokryté ľahkou prevzdušnenou penou.
Mousse cake nie je torta v klasickom slova zmysle, pretože je vyrobená v malých veľkostiach a vo výške len od 4 do 5 cm. To zaisťuje štruktúru a stabilitu veľmi ľahkej a mäkkej textúry. Intenzívne vrstvy vo vnútri dezertu sú umiestnené v pomeroch, aby sa navzájom dopĺňali a vylepšovali. Štandardná veľkosť mousse cake je 16 cm. Mi ponúkame priemer 18cm.
Výhodou tohoto dezertu je jeho neobyčajná chuť, ľahká viaczložková rôznorodá textúra, ktorá ulahodí aj tým najnáročnejším maškrtníkom.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Scroll to Top

Vitajte v mojom e-shope

Objavte chute praliniek a mousse cakes, aké ste ešte nevideli.Možnosť pozrieť niektoré výrobky na Lazaretská 13 Bratislava. Ďakujem Daniel 

 

Prihlásenie