DK chocolatier

Vysoká zručnosť v oblasti čokolády

Fotografie a videá produktov sú iba ilustračné.

Malinový mousse cake s organickou tmavou čokoládou (gluten-free)

78,00  s DPH

Tento čokoládovo malinový mousse cake je perfektnou pochúťkou pre všetkých milovníkov tmavej čokolády. Je to ľahký čokoládový mousse , ktorý dodáva dezertu bohatú a krémovú štruktúru a je fantasticky doplnená pridaním malín a vanilky . Celý mousse cake je pokrytý glazurou ktorá dodáva dokonalý tvar a charakteristicky vzhľad . Tento mousse cake je plny prémiovej čokolády od Cacao Barry a dalších organických surovín .
Absolútne ideálny pre každú príležitosť ! Prečo to nevyskušaťe je ? Je to návykové !
Vymazať

Mousse cake Vám zabalíme do ozdobnej krabičky s mašľou.

Všetky ozdoby , čísla a ďalšie veci podľa želania sú vyrobené iba z čokolády od Cacao Barry. Cena sa pohybuje od 5 euro a vyššie , závisí to aký dekor si vyberiete. Napíšte nám alebo zavolajte, mi Vám pomôžeme vybrať :) Ak máte konkrétnu predstavu, uveďte ju prosím do tejto poznámky.

Katalógové číslo: - Kategórie:
Zloženie : organik mandlova múka a ovsená organická celozrna múka bezlepkova , organik maliny , organik trstinový cukor , organik kukuričný škrop , želatina , organik vajíčka  , organik mlieko , smotana , vanilka , organik maslo a organická tmavá čokoláda od Cacao Barry . 
Alergény : mandle , kukuričny škrob , vajcia, mlieko , smotana , maslo
Priemer mousse cake je 18 cm a výška 4.5 cm

Váha približne 1.2 kg

V našej ponuke máme na výber z 3 druhov farieb

  1. Prírodné farby: 100% vyrobené z ovocia a zeleniny. Farbivá nepodliehajú deklarácii ako farbivo alebo E-číslo.
  2. Metalické farby alebo biela a čierna : sú AZO Free, ako napr. zlatá, strieborná alebo bronzová. Maximálne množstvo metalických farieb alebo bielej a čiernej je 0.001g/ na pralinku.
  3. Farby Kosher: sú bezgluténové, bezlaktózové, GMO free, nuts free, alcohol free, soy free, vegánske. Ponúkajú vysokú kvalitu zafarbenia, je to klasické potravinárske farbivo, ktoré nájdete bežne v jogurtoch, parkoch alebo v bežných cukrárenských výrobkoch. Farby tejto výbornej kvality obsahujú E-číslo. Maximálne množstvo je 0.01g/mousse cake a 0.001g/pralinka čo je prakticky zanedbateľné. Nedoporučujeme pre deti .

Doba spotreby

Mousse cake má maximálnu dobu spotreby 72 hod pri teplote od 2° do 4°C od dátumu výroby. Dôvodom tak krátkej spotreby je čerstvosť surovín, ktoré nám dávajú unikátnu chuť, ktorá je neporovnateľná s klasickými cukrárenskými výrobkami.

Objednávky

Čakacia doba je od 5 – 25 dni od objednania. Objednávku je nutné vykonať s dostatočným časovým predstihom.

Farby

Farby Kosher, Metalické farby, Prírodné farby

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Vitajte v mojom e-shope

Objavte chute praliniek a mousse cakes, aké ste ešte nevideli .

 

Prihlásenie