DK chocolatier

Vysoká zručnosť v oblasti čokolády

Fotografie a videá produktov sú iba ilustračné.

Arašidový Bar & Karamel

23,99  s DPH

Vyskladajte si pralinkový set podľa vašej chuti.

Farby praliniek a bars sú vždy iné . Snažím sa priniesť umenie aj v tejto profesií a trocha zábavy 🙂 Je to jedinečný a odlišný spôsob, ako ochutnať čokoládu 😉

 

Popis praliniek

Vymazať

Pralinky Vám zabalíme do ozdobnej krabičky s mašľou.

Katalógové číslo: - Kategórie:

Arašidový Bar & Karamel (Fleur De Sel ,Tonka )Karamel 🔥, kto by ho rád nemal ? Väčšina z nás po zakusnuti sa city ako v raji 🏖.
Je to jedna z ingrediencií v mojich lahodnych pralinkách . 😍
Spodná čast je vyrobená z organickými arašidmi , tmavej a mliečnej čokolády od Cacao Barry ! Na tom je slaný karamel , kde som použil Fleur De Sel ,(može byť Tonka karamel )ktoré dodáva neskutočne príjemnú chuť a to všetko obalené v tenkej chrumkavej čokolády Alunga od Cacao Barry . 🔥😍 Perfektná kombináciá pre všetkých milovníkov karamelu !😋
Ak by ste radi skúsili tuto jedinečnú pochúťku a veľa dalších mojich produktov , viete kde nájdete to najlepšie čo čokoládový svet ponuka ? Iba v mojom e-shope ! 🤭 Bezkonkurečná kvalita za rozumné ceny !

Arašidový Bar & Karamel Fleur De Sel

Zloženie: glukózový sirup, Fleur De Sel,  sorbitol, organicky trstinový cukor , organické maslo, slnečnicový lecithin,mliečna 41% a horká čokoláda 75% od Cacao Barry  a arašidy .

Alergény: maslo , sorbitol , orechy

Arašidový Bar & Karamel Tonka

Zloženie: glukózový sirup, Tonka,  sorbitol, organicky trstinový cukor , organické maslo, slnečnicový lecithin,mliečna 41 % a horká čokoláda  75% od Cacao Barry  a arašidy .

Alergény: maslo , sorbitol , orechy

 

 

 

 

 

 

 

V našej ponuke máme na výber z jeden druhov farieb

  1. Prírodné farby: 100% vyrobené z ovocia a zeleniny. Farbivá nepodliehajú deklarácii ako farbivo alebo E-číslo .

Doba spotreby

V našich pralinkách ako už viete používame iba tie najlepšie a najčerstvejšie suroviny. Nepridávame žiadne chemické prísady, stabilizátory, umelé prísady a aditíva, ktoré predlžujú trvanlivosť výrobku a škodia zdraviu, ako to robí väčšina firiem. Z toho dôvodu trvanlivosť našich praliniek je maximálne 12 týždňov pri  teplote 15°- 18° C na suchom a tmavom mieste. Ak je možnosť odporúčame skladovať pralinky vo vinotéke. Pri prekročení 23°C nie viac ako 8 týždnov.

Objednávky

Čakacia doba je od 5 – 25 dni od objednania. Objednávku je nutné vykonať s dostatočným časovým predstihom.

 

Hmotnosť 87 g
Zvoľte príchuť

Fleur De Sel, Tonka karamel

Farby

Prírodné farby

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Vitajte v mojom e-shope

Objavte chute praliniek a mousse cakes, aké ste ešte nevideli.Možnosť pozrieť niektoré výrobky na Lazaretská 13 Bratislava. Ďakujem Daniel 

 

Prihlásenie