DK chocolatier

Vysoká zručnosť v oblasti čokolády

Fotografie a videá produktov sú iba ilustračné.

Arašidový Bar & Karamel

17,99  s DPH

Vyskladajte si pralinkový set podľa vašej chuti.

Farby praliniek a bars sú vždy iné . Snažím sa priniesť umenie aj v tejto profesií a trocha zábavy 🙂 Je to jedinečný a odlišný spôsob, ako ochutnať čokoládu 😉

 

Popis praliniek

Vymazať

Pralinky Vám zabalíme do ozdobnej krabičky s mašľou.

Katalógové číslo: - Kategórie:

Arašidový Bar & Karamel (Fleur De Sel ,Tonka )Karamel 🔥, kto by ho rád nemal ? Väčšina z nás po zakusnuti sa city ako v raji 🏖.
Je to jedna z ingrediencií v mojich lahodnych pralinkách . 😍
Spodná čast je vyrobená z organickými arašidmi , tmavej a mliečnej čokolády od Cacao Barry ! Na tom je slaný karamel , kde som použil Fleur De Sel ,(može byť Tonka karamel )ktoré dodáva neskutočne príjemnú chuť a to všetko obalené v tenkej chrumkavej čokolády Alunga od Cacao Barry . 🔥😍 Perfektná kombináciá pre všetkých milovníkov karamelu !😋
Ak by ste radi skúsili tuto jedinečnú pochúťku a veľa dalších mojich produktov , viete kde nájdete to najlepšie čo čokoládový svet ponuka ? Iba v mojom e-shope ! 🤭 Bezkonkurečná kvalita za rozumné ceny !

Arašidový Bar & Karamel Fleur De Sel

Zloženie: glukózový sirup, Fleur De Sel,  sorbitol, organicky trstinový cukor , organické maslo, slnečnicový lecithin,mliečna 41% a horká čokoláda 75% od Cacao Barry  a arašidy .

Alergény: maslo , sorbitol , orechy

Arašidový Bar & Karamel Tonka

Zloženie: glukózový sirup, Tonka,  sorbitol, organicky trstinový cukor , organické maslo, slnečnicový lecithin,mliečna 41 % a horká čokoláda  75% od Cacao Barry  a arašidy .

Alergény: maslo , sorbitol , orechy

 

 

 

 

 

 

 

V našej ponuke máme na výber z 2 druhov farieb

  1. Prírodné farby: 100% vyrobené z ovocia a zeleniny. Farbivá nepodliehajú deklarácii ako farbivo alebo E-číslo
  2. Farby Kosher: sú bezgluténové, bezlaktózové, GMO free, nuts free, alcohol free, soy free, vegánske. Ponúkajú vysokú kvalitu zafarbenia, je to klasické potravinárske farbivo, ktoré nájdete bežne v jogurtoch, parkoch alebo v bežných cukrárenských výrobkoch. Farby tejto výbornej kvality obsahujú E-číslo. Maximálne množstvo je 0.01g/mousse cake a 0.001g/pralinka čo je prakticky zanedbateľné. Nedoporučujeme pre deti .

Doba spotreby

V našich pralinkách ako už viete používame iba tie najlepšie a najčerstvejšie suroviny. Nepridávame žiadne chemické prísady, stabilizátory, umelé prísady a aditíva, ktoré predlžujú trvanlivosť výrobku a škodia zdraviu, ako to robí väčšina firiem. Z toho dôvodu trvanlivosť našich praliniek je maximálne 12 týždňov pri  teplote 15°- 18° C na suchom a tmavom mieste. Ak je možnosť odporúčame skladovať pralinky vo vinotéke. Pri prekročení 23°C nie viac ako 8 týždnov.

Objednávky

Čakacia doba je od 5 – 25 dni od objednania. Objednávku je nutné vykonať s dostatočným časovým predstihom.

 

Hmotnosť 87 g
Zvoľte príchuť

Fleur De Sel, Tonka karamel

Farby

Farby Kosher, Prírodné farby

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Scroll to Top

Vitajte v mojom e-shope

Objavte chute praliniek a mousse cakes, aké ste ešte nevideli .

 

Prihlásenie